Технологія керування


fordСистема рульового керування з електропідсилювачем (EPAS) автоматично підлаштовується під Вашу швидкість та умови руху.

На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль. Тепер EPAS додали ще дві функції: функцію уникання заносів Drift Control, яка враховує силу і швидкість зустрічного вітру та інші дорожні умови; а також функцію контролю «клювання носом» Active Nibble Control, яка допоможе уникати небажаних вібрацій у кермі.

fordБачить усе з іншого боку

Крихітна камера (опційна), розташована під вітровим склом S-MAX, передає поліекранне зображення на багатофункціональний дисплей Вашого автомобіля, і Ви можете бачити автомобілі, велосипедистів або пішоходів, які наближаються з іншого боку. Ця опційна нова пропозиція просто безцінна, коли Ви виїжджаєте з вузького паркувального місця або на запруджену дорогу з обмеженим полем зору.

fordПаркування і виїзд без проблем

Використовуючи комбінацію різноманітних технологій, система паралельного паркування Active Park Assist допомагає не тільки обережно припаркуватися, а й відпаркуватися теж завдяки технології Park Out Assist (POA). Функція перпендикулярного паркування Perpendicular Parking (PPA) відслідковує, чи достатньо на стоянці місця для Вашого автомобіля, а потім обережно дає задній хід. Також Ви отримаєте попередження від системи Side Parking Aid (SPA) за наявності перешкод із боків


fordЗадній хід – це просто коли бачиш, що позаду

Тумби, огорожі, низькі стіни... Камера заднього виду (опційна) вмикається автоматично при перемиканні на передачу заднього ходу та виводить на екран центральної консолі зображення всього, що знаходиться позаду. Також система відображає на екрані рекомендації, як краще припаркуватися у найвужчих місцях.

fordПередова система допомоги руху в ряду

A система утримання авто у смузі руху Lane Keeping System (входить до стандартної комплектації моделей Titanium і Titanium Sport) використовує камеру стеження, яка фіксує виїзд за межі ряду. Після чого система попередження про виїзд за межі своєї смуги руху Lane Keeping Alert попередить Вас шляхом вібрації керма та виведення на дисплей попередження. Якщо Ви відреагуєте повільно або не відреагуєте зовсім, функція Lane Keeping Aid полегшить керування, щоб допомогти Вам знову зайняти коректне місце в ряду. Технологія розроблена для застосування на багаторядних дорогах (на зразок магістралей), тому вона деактивується при швидкостях нижче 65 км/г) або може бути деактивована вручну.

fordВідсутність ключа – це відсутність клопоту

Система Ford KeyFree дозволяє блокувати та розблоковувати доступ до Вашого авто без необхідності діставати ключ із кишені або сумки. Ця функція (стандартна у комплектації моделей Titanium і Titanium Sport) позбавить Вас зайвого клопоту, якщо у Вас зайняті руки.


fordАвтоматичні дверцята багажника – без зайвих зусиль

Якщо у вас зайняті руки, головне – мати при собі ключі. S-MAX відчує їх наближення, і Вам треба тільки легко торкнутися ногою під заднім бампером, щоб дверцята багажника автоматично відчинилися або зачинилися.

fordІнтелектуальна конструкція сидінь для максимальної зручності

Гнучка конструкція із відкидними сидіннями другого та третього рядів дозволяє із затишком розмістити до семи осіб і дає можливість створити численні конфігурації салону для перевезення пасажирів і багажу. Наприклад, сидіння другого та третього рядів можна відкинути натиском кнопки і таким чином звільнити місце для спортивного спорядження чи громіздких будівельних матеріалів


Bookmark & Share