Ford Focus

Нова модель Focus відзначається абсолютно новим стилем, витонченішим екстер'єром, просторішим салоном, удосконаленим інтер'єром. У цій моделі нового покоління також застосовано низку передових технологій. 

У цій моделі нового покоління також застосовано низку передових технологій. Наприклад, інформаційно-розважальна система Ford SYNC 2 із функцією контролю голосу Voice Control і 8-дюймовим сенсорним екраном дозволяє водієві за допомогою голосових команд інтуїтивно керувати системами навігації авто, розваг і клімат-контролю. 

Широкий діапазон сучасних бензинових і дизельних двигунів забезпечує відмінний баланс потужності та паливної ефективності. Передова трансмісія PowerShift забезпечує ефективне перемикання швидкостей за допомогою кнопки на кермі, що дозволяє ще більше заощаджувати пальне.

Система паркування Active Park Assist також вдосконалена та дозволяє паркуватися як паралельно, так і перпендикулярно трафіку без зайвого клопоту. 

Експлуатаційні характеристики

Найзначнішою інновацією нової моделі Focus є конструкція двигуна, яка забезпечує зменшення експлуатаційних витрат та рівень викидів. При цьому, потужність та експлуатаційні характеристики двигуна знаходяться на надзвичайно високому рівні.


Як можливі опції, пропонуються 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost і 1,5-літровий дизельний двигун TDCi. Значно покращені параметри обох двигунів з огляду на автоматичний «старт-стоп» (Auto-Start-Stop) і економію пального.

Викиди шкідливих речовин згаданих нових двигунів відповідають стандартам Euro 6, а рівень викидів 1,0-літрового двигуна EcoBoost опустився нижче 100 г/км CO2

Потужність та ефективність без жодних компромісів
1,5-літровий двигун EcoBoost є новинкою, яка додалася до успішної лінійки двигунів EcoBoost. У процесі вдосконалення двигуна, його об’єм було розумно зменшено (за основу взятий 1,6-літровий двигун EcoBoost) із метою зменшення рівня шкідливих викидів і підвищення економічності пального… без зниження параметрів потужності або керування. Цей двигун пропонується у модифікаціях: 150 к.с. або 182 к.с. з 6-ти ступінчастою ручною коробкою передач та автоматичною коробкою передач.

Більш удосконалений хід
Система багатоланкової задньої підвіски Control Blade забезпечує плавність ходу та ультраточний зв'язок, інтуїтивне відчуття дороги та тихий хід, навіть під час прискорення.

Заощадження пального завдяки системі автоматичного старту-стопу (Auto Start-Stop)
При зупинці автівки на світлофорі або при очікуванні у черзі, система автоматичного старту-стопу (Auto Start-Stop) може автоматично вимкнути двигун (однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC). Коли Ви захочете продовжувати рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як Ви це зазвичай робите, і система знову активується. Система Auto Start-Stop є особливо ефективною під час руху у місті.

Досвід керування

Завдяки застосованій смарт-технології та інтелектуальному дизайну, нова модель Focus зробить кожну хвилину перебування в авто максимально комфортною, безпечною та приємною. 

Інноваційні технології також подбають про те, щоб Ви продовжили концентруватися на дорозі так само, як і на музиці, текстових повідомленнях і телефонних дзвінках під час руху.

Швидке перемикання передач, за допомогою натискання пальцем 
Оберіть автоматичну трансмісію, і у Вас з'явиться можливість користуватися системою Automatic Paddle Shift Controls, тобто перемикати швидкості натисканням пальцями на кнопки, подібно до того, як це робиться у спортивних авто з підвищеними динамічними характеристиками. Ці кнопки розташовані обабіч перетинки керма, права кнопка застосовується для підвищення ступеня, а ліва – для пониження ступеня. Таким чином з'являється можливість швидкого перемикання передач, навіть на поворотах.

Трансмісія Ford PowerShift. Швидкість та заощадження пального 
Ця передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку механічної коробки передач, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не витрачаєте сили на перемикання. Трансмісія PowerShift є блискавично швидкою, перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального, зниження рівня викидів CO 2, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

Смарт-фари
Фари Bi-Xenon використовуються разом із передовою системою Adaptive Lighting, яка регулює потужність залежно від освітлення. Залежно від типу дороги, система може обрати один з семи типів пучка світла, забезпечуючи Вам найкращу видимість. Система може задіювати також поворотне освітлення залежно від напряму, в якому Ви повертаєте.

Комфорт і зручність

Відсутність ключа – це відсутність клопоту 
Система Ford KeyFree дозволяє блокувати та розблоковувати доступ до Вашого авто, без необхідності діставати ключ із кишені або сумки: насамперед це важливо, коли руки зайняті. 

Запуск двигуна натисканням кнопки 
Тепер немає необхідності використовувати ключ. Для запуску двигуна просто натисніть кнопку Ford Power Starter Button і педаль зчеплення (або педаль гальм у випадку автоматичної коробки передач). 

Склоочисники, які автоматично налаштовуються залежно від інтенсивності дощу 
Склоочисники, які налаштовуються залежно від інтенсивності дощу активуються у той момент, коли виявляють наявність вологи на лобовому склі, їх швидкість автоматично регулюється залежно від погодних умов. Можна обрати один із шести режимів чутливості щодо кількості наявної вологи, після чого задіюються склоочисники. 

Безпека та надійність

Відзнаки Euro NCAP Advanced

Всі системи Active City Stop, Lane Keeping Aid, Driver Alert і Forward Alert відповідають найвищим стандартам Європейської програми оцінки безпеки автомобілів (Euro NCAP Advanced): найвища оцінка цієї провідної європейської незалежної організації із питань безпеки автомобілів. Таку відзнаку отримують лише передові технології уникнення зіткнення, зіткнення пост-зіткнення, наявні в автомобілі. Цей факт ще раз доводить, наскільки дбайливо компанія Ford опікується питаннями безпеки незалежно від сфери застосування системи. На сьогоднішній день компанія Ford отримала сім відзнак Euro NCAP Advanced, всі за інновації безпеки водія та пасажирів.

Системи безпеки задіюються миттєво та скоординовано

Авто Ford Focus оснащено передовою інтелектуальною системою захисту Intelligent Protection System (IPS), яка координує роботу низки систем безпеки водія та пасажирів.

Окрім жорсткого кузова, здатного поглинати удари, елементи якого виготовлено з найякісніших високоміцних сталей, передбачено комплект подушок безпеки для водія та пасажирів, а також складання колонки керма та педалей керування, що запобігає отриманню травм водієм і пасажирами у випадку зіткнення.

Крім того, система ESP має функцію Traction Control, яка усуває пробуксовку колеса та забезпечує надійне зчеплення із дорогою, високі експлуатаційні характеристики та стійкість у той момент, коли Вам це найбільше потрібно.

Система залишається постійно активованою, однак передбачено переключення у режим «Traction Control OFF», який дозволяє пробуксовування коліс для досягнення зчеплення у ситуаціях, які цього потребують, наприклад, коли авто застрягло у глибокому снігу, грязюці або піску.
Крім того, жорсткіший супорт передніх гальм, а також стійкіші фрикційні матеріали передніх та задніх гальм, останнє покоління системи ESP забезпечують максимально ефективне гальмування у складних умовах.

Передові системи більш контрольованого гальмування

Застосування систем Anti-lock braking system (ABS) та Electronic brake-force distribution (EBD) гарантує більш контрольоване гальмування. Крім того, покращено саму конструкцію гальм, яка швидше реагує на команди.

Екстер'єр

Сміливий стиль, розвинена деталізація кузова – насамперед, нова решітка радіатора, згладжені задні ліхтарі та задній спойлер додають ефектності та функціональності моделі Focus.

Інтер'єр

Цілком переосмислений дизайн інтер’єру зробив модель Focus ще вишуканішою. Інженери компанії Ford знайшли ідеальне поєднання стилю та якості, всі елементи управління та відділення для зберігання речей розташовані максимально зручно, що дозволяє водієві та пасажирам інтуїтивно відшукати їх.

Характерні ультрасучасні кольори свідчать про вашу індивідуальність і почуття смаку.

Blazer Blue

Candy Red

Caribou

Deep Impact Blue

Iceberg

Magnetic

Shadow Black

Tectonic Silver